Atgal į sąrašą

5 pagrindiniai turinio rinkodaros privalumai

2017.03.02
5 pagrindiniai turinio rinkodaros privalumai

5 pagrindiniai turinio rinkodaros privalumai

Šiais laikais, kai kiekvienas rinkodaros specialistas tikina, jog „turinys yra karalius“, turinio rinkodarą galima laikyti vienu efektyviausių būdų daryti įtaką vartotojams bei pritraukti potencialius klientus. Kuo ji naudinga ir kokių rezultatų ją pritaikę savo verslui galite tikėtis, pasakojame šiame tinklaraščio įraše.

  1. Pardavimų stimuliavimas turinio rinkodaros pagalba

Ką daro vartotojai, prieš pirkdami prekę ar užsisakydami paslaugą internete? Žinoma, pirmiausia ieško informacijos apie produktą, skaito rekomendacijas bei kitų pirkėjų atsiliepimus, ir tik tada priima sprendimą. Todėl šiandien pardavimams didžiulę įtaką daro turinio rinkodara, suteikianti galimybę kokybiško turinio pagalba pagerinti pardavimus. Iš esmės nuo tradicinio marketingo ji skiriasi tuo, jog vartotojams produktas siūlomas neįkyriai, jiems pateikiama tik naudinga informacija.

Kadangi potencialūs klientai pirmiausia ieško paslaugos aprašymo bei šia tema naudingų straipsnių, publikuodami tokį turinį savo internetinėje svetainėje arba tinklaraštyje, žengiate pirmą žingsnį link to, kad atkreiptumėte vartotojų dėmesį. Gavę pagrindinę informaciją, žmonės pereina prie kitų pirkėjų atsiliepimų pačiame tinklalapyje, socialiniuose tinkluose ar internetiniuose forumuose.

Tokį turinį už jūsų svetainės ribų kuria klientai, todėl geriausia, kad jie liktų patenkinti bendradarbiavimo rezultatais. Juk lengvai prieinama teigiama nuomonė apie jūsų produktą – stimulas naujiems pirkėjams bei galimybė sukurti patikimos kompanijos įvaizdį.

  1. Galimybė derinti turinio rinkodarą su SEO

Vienas patikimiausių ir efektyviausių metodų tinklalapį paversti labiau matomu bei pagerinti pardavimus – optimizacija bei svetainės iškėlimas paieškos sistemose. Kompleksiškas SEO ir turinio rinkodaros pritaikymas suteikia dvigubą rezultatą: kuo aukštesnė jūsų tinklalapio pozicija paieškoje, tuo žinomesni tampate potencialiems pirkėjams. Tačiau dabar viršutinėms pozicijoms pasiekti reikia ne vien SEO triukų, bet ir tikrai kokybiško turinio. Vadinasi, naudodamiesi turinio rinkodaros instrumentais, pakeliate svetainės reitingą (site ranking).

  1. Vartotojų atvedimas į svetainę ir turinio rinkodara

Kokybiškas turinys padeda sugeneruoti vartotojo atvedimus į svetainę (leads). Jei tinklalapyje publikuojami naudingi ir įdomūs straipsniai bei naujienos, lankytojai jus noriai prenumeruoja, palieka savo el. pašto adresą mainais už el. knygas ar rekomendacijas. Komerciniame puslapyje turėdami tinklaraštį, lengviau išlaikysite lankytojų dėmesį, paskatinsite juos užsiprenumeruoti ar įsigyti prekę/paslaugą. Vadinasi, kokybiškas turinys generuoja lankytojų atvedimus į svetainę efektyviau ir greičiau nei reklama.

  1. Kompanijos įvaizdžio ir patikimumo formavimas

Norėdami užmegzti santykį su tiksline auditorija, tiesiog privalote savo tinklalapyje talpinti autentišką informaciją apie kompaniją, jos istoriją ir filosofiją, vertybes bei pasiekimus. Tokio tipo turinys daro įtaką vartotojų suvokimui ir jų akyse paverčia jus patikimesniais. Žmonės yra linkę pirkti prekes ar paslaugas iš tų kompanijų, apie kurias šį bei tą žino ir pasitiki. Todėl nenuostabu, kad turinio rinkodara padeda sukurti lojalumu grįsta santykį.

  1. Prekės ženklo pozicionavimas turinio rinkodaros pagalba

Siekdami pritraukti vartotojų dėmesį ir išpopuliarinti prekės ženklą, turite pasirūpinti informatyviais ir patraukliais produkcijos aprašymais. Pagrindiniai turinio rinkodaros pranašumai – galimybė pozicionuoti kompaniją kaip savo srities lyderį, patikimą partnerį ir atpažįstamą ekspertą. Tekstų pagalba galite tikslinei auditorijai paskleisti svarbią informaciją apie prekes ir paslaugas, papasakoti vartotojui sukuriamą jų vertę.Noriu konsultacijos!