Atgal į sąrašą

5 svarios priežastys, kodėl video rinkodara naudinga jūsų verslui

2017.02.24
5 svarios priežastys, kodėl video rinkodara naudinga jūsų verslui

5 svarios priežastys, kodėl video rinkodara naudinga jūsų verslui

Jei reikėtų labai trumpai nupasakoti, kas yra video rinkodara, turbūt labiausiai tiktų šis apibrėžimas: „tai – vaizdo medžiagos naudojimas, skirtas pagerinti paslaugos ar prekės pardavimus”. Savo versle laikotės įsikibę seno gero tekstinio formato? Tuomet siūlome susipažinti su penkiomis svariomis priežastimis, kodėl verta atsigręžti į video rinkodarą.

Besikeičiantys vartotojų įpročiai diktuoja naujas sąlygas

Interneto rinkodaros srityje pokyčiai vyksta kiekvieną dieną: tai, kas buvo veiksminga prieš keletą mėnesių, dabar tik laiko švaistymas. Vis atsiranda naujos galimybės pritraukti lankytojus į svetainę, o tos, kuriomis naudojatės dabar, gali būti beviltiškai pasenusios.

Jei esate susipažinę su SEO, žinote, kaip šiandien sudėtinga patekti į „Google” bei kitų paieškos sistemų top’us ir kokios investicijos tam reikalingos. O, atrodo, dar visai neseniai užteko keleto paprastų išorinės ir vidinės optimizacijos veiksmų, ir jūsų tinklalapis – pirmo puslapio viršuje.

Paieškos sistemos nuolat atnaujina algoritmus. Šiandien jūsų straipsniai gali būti geriausiose pozicijose, o rytoj – sunkiai atrandami. Labiausiai tai liečia juoduosius optimizacijos metodus. Protingi „Google” robotai negailestingai blokuoja tokius puslapius ir neįtraukia jų į savo paieškos sistemą. Tačiau tai jokiu būdu nereiškia, kad galima atsisveikinti su SEO metodologija: vis dar yra veiksmingų metodų.

Internete, kaip ir visose kitose srityse, vyksta evoliucija. Anksčiau praktiškai kiekvienas vartotojas perskaitydavo straipsnius ir laiškus jį dominančia tema. Tačiau šiandieninis gyvenimo ritmas kur kas greitesnis, o mūsų informacinis laukas tiesiog perkrautas.

Būtent dėl to įsibėgėja internetinis verslas. Žmonės nori gauti problemų sprendimus greitai ir efektyviai. Jie ieško koncentruotos informacijos bei konkrečios ir nuoseklios metodikos. Šiuolaikiniai vartotojai neturi laiko skaityti šimtus straipsnių ir bandyti atskirti pelus nuo grūdų.

5 svarios priežastys, kodėl video rinkodara naudinga jūsų verslui

5 svarios priežastys, kodėl video rinkodara naudinga jūsų verslui

Vaizdo įrašai – interneto rinkodaros ateitis?

Kaip manote, kur juda interneto plėtra šiandien? Teisingai – į video rinkodaros pusę. Pagrindinė to priežastis – vaizdo įrašai geriau suvokiami, lengviau peržiūrėti video, negu perskaityti tokios pat apimties straipsnį. Juk tai tas pats, kas susirašinėti su draugu Feisbuke ar tiesiog paskambinti jam.

Kiekvieną dieną video rinkodara tampa vis populiaresnė. Galima sakyti, jog puikiai pagamintas vaizdo įrašas – pats profesionaliausias pardavėjas, dirbantis 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, 365 dienas per metus. Toks pardavėjas kas mėnesį neprašo užmokesčio, nesiilsi ir nemiega. Tik parduoda, parduoda ir dar kartą parduoda. Ir su kiekvienu pardavimu atneša pelną.

Video rinkodara: ar man ji naudinga?

Video rinkodara gali užsiimti 99 % verslų. Jei turite rūbų parduotuvę ar grožio saloną, parodykite interneto vartotojams savo modelius, paslaugas ir/ar interjerą. Nufilmuokite interviu su pardavėjais ir meistrais, papasakokite, kodėl nusprendėte sukurti šį verslą.

Jei pardavinėjate metalo dirbinius ar statote namus, pristatykite pagrindinius procesus vizualiai – parodykite cechą, sandėlį, darbą objektuose. Taip potencialus klientas pamatys, kad prieš jį – realus verslas, kurio paslaugomis jau naudojasi kiti žmonės.

Pardavinėjate paslaugas? Tuomet video rinkodara Jums tiesiog būtina! Pasakokite, ką gauna su jumis dirbantis klientas, pristatykite savo privalumus, sugalvokite specialias akcijas ir t.t.

5 priežastys pasitelkti video rinkodarą jūsų versle

  1. Įgaunate papildomą kanalą, pritraukiantį paieškos vartotojus, o kartu – potencialius klientus.
  1. Turite galimybę greitai sukurti profesionalų prekės ženklą ir pelnyti populiarumą tikslinėje auditorijoje.
  1. „Youtube” kanale vaizdo įrašus publikuosite praktiškai nemokamai. Žinoma, geriausius rezultatus pasieksite reklamos pagalba, tačiau iš pradžių galite apsieiti ir be jos.
  1. Bendraudami su auditorija vaizdo įrašų pagalba, kur kas greičiau sukuriate pasitikėjimu grįstą santykį. Žinoma, tik su ta sąlyga, jei dalinatės jiems tikrai naudingu turiniu.
  1. Video copywriting’as – itin efektyvus pardavimų įrankis. Galima sakyti, kad tai – parduodantis tekstas, pateiktas video formatu. Juk vaizdo prezentacijos pardavimuose daug efektyvesnės nei įprastas tekstas.

Nepamirškite, kad kuo atviresni būsite, tuo labiau jumis pasitikės. Juk šiandien vertiname paslaugas pagal santykį, o tą santykį nesudėtinga sukurti vaizdo įrašų pagalba.Noriu konsultacijos!